Apartamenty i domki Jaworina

Cena do negocjacji
Kontakt http://jaworina.pl, domki Jaworina, apartamenty Jaworina, Bóbrka
http://jaworina.pl

Blok
Reklamowy

Jeśli są Państwo zainteresowani
umieszczeniem reklamy
na naszej stronie
prosimy o kontakt.

Wymiar banera mniej/więcej:
260 na 170 pikseli

 

Zakres działalności

Apartamenty i domki Jaworina nad Solina

Solina położona jest na obrzeżach Jezior Myczkowieckiego i Solińskiego w Bieszczadach. Z uwagi na walory przyrodnicze gmina Solina należy do najbardziej atrakcyjnych regionów turystycznych w kraju.

Jezioro Solińskie powstało w wyniku spiętrzenia się dwóch rzek Solinki i Sanu, co spowodowało zalanie wioski. W 1968 r. wybudowano zaporę, która jest najwyższa w Polsce a zbiornik wodny ma największą pojemność. W najgłębszym miejscu ma 60m. Jezioro jest jednym z najatrakcyjniejszych rejonów wypoczynkowo-turystycznych, położone z dala od miast stanowi idealne miejsce do wypoczynku. Duże zalesienie oraz malownicze otoczenie przyciągają miłośników wypoczynku, a także amatorów rekreacji.

Zapora solińska jest jedną z największych atrakcji turystycznych całych Bieszczadów. Można ją zaporę, popłynąć statkiem, odwiedzić Polańczyk oraz wyspę Energetyk. Rozlewające się szeroko jezioro, lesistość terenu o bogatej florze i faunie, gęsta sieć rzek i potoków górskich a także widokowe wzniesienia i grzbiety górskie z rozległymi panoramami na okolice bieszczadzkich jezior nadają tej gminie wyjątkowego uroku.

Kontakt:http://jaworina.pl - Bóbrka (1 km od zapory w Solinie)
38-612 Solina, Jaworski Wiesławtel. kom. 781 393 934

 

Lokalizacja


Bóbrka (1 km od zapory w Solinie), 38-612 Solina

iamb4b728x90px